| DavidMihail a întrebat:

Se merita sa dau unui coleg la scoala 15LEI(RON) pe niste iteme pe Metin2Original?
Are urmatoarele iteme:
-Otel war+9 pietre+4:eschiva,graba protectie 1, 5k pv 15 sabie 15 pumnal
-Rib+9 pietre+4:fatala si monstrii, pm 39 6 tarie 10 patrundere
-O perla albastra
-Abanosi+4 goi fara finisaje
-Coif ninja lv 60+6 gol
-Coif war+6 lv 60 10 semioameni 10 magie 10 sansa de a evita atacul cu sageti 6 fulger
-Colier lacrima cer+6 2k pv 12regenerare pv 15 pumnal 15 2maini
-Papuci Phoenix+4 10 critica 1, 5k pv 10 2maini 15 pumnal
-Bratara de aur alb+9 10 semioameni 15 magie
-Scut vultur+9 imun 12 tarie 10 semioameni
-Colier lacrima cer+6 15sabie 15 pumnal 2k pv 12 regenerare pv
-Papuci Phoenix+6 2k pv 6 sageti 10 evantai 6% bonus EXP
-Cercei lacrima cer+6 goi fara finisaje
-6 sigilii de leu(galben)
Cam astea sunt, sper ca nu am omis ceva.Si imi va da parola de la depozit, nu stiu daca are si in depozit ceva...

Răspuns Câştigător
| iustin987 a răspuns:

Pe ce iteme zici tu mai negocieza zii 10 lei el zice nu zici 12 zii ca atat ai
ma joci metin2ro? da se merita parerea mea

6 răspunsuri:
| iustin987 a răspuns:

Ma eu pe ro am dat un fms+9 pm 24 gol si o bratara de argint+8 pe 55 lei (ron)

Răspuns utilizator avertizat
| iustin987 a răspuns (pentru DavidMihail):

Mersi mult
daca mai ai nev de sfaturi metin2 oricare ma contactezi

| iustin987 a răspuns (pentru DavidMihail):

Pe ce iteme zici tu mai negocieza zii 10 lei el zice nu zici 12 zii ca atat ai
ma joci metin2ro? da se merita parerea mea

| davido0108 a răspuns:

Depidne,daca ffaci itm destul de greu pe metin2 original atuncia merita

Răspuns utilizator avertizat