| anonim_4396 a întrebat:

Spune-ti si voi un metin2 un pic mai usor ca metin2 ro. Cel mai bun metin2 ia

Răspuns Câştigător
| DaffyDuck a răspuns:

Pai toate is mai usoare decat ro. Uite cateva de care am auzit si unele care le joc:
-Metin2Fun
-Metin2Moon(nu-l juca că-ți face toate GTA in Germana)
-Metin2Mu(sau Moo nu stiu cum se scrie)
-Metin2Hammer
-Metin2Dinamik
-Metin3
-Metin2DR(Dark Revolution)
-Metin2Speed
-Metin2Tim(un fel de copie de la Fun)
-Metin2Magic
Sper ca te-am ajutat!
P.S. Ca sa stii daca vrei sa-ti pui poza pe TPU, du-te la Editare Profil si selecteaza poza din calculator.
Bafta!

5 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Metin2 Tim si Metin2 GX

| Făraş a răspuns:

Metin2 TDL GAMING te duci la judy si cresti pana la 250 (lvl aproape mazim) dupa aia mai cresti tu 5 lvl care se fac in 1 saptamana si te fake GM.e foarte ok jocul

| Dizzyz a răspuns:

Eu cred ca ce-l m-ai bun metin2 pe care il joc este
https://metin2united.com/
Iti poti face skill-urile la P, cresti extrem de usor.De ex eu m-am crescut intr-o ora lv 70-80 nu mai stiu exact.
Faci bani extrem de usor.De ex eu am facut vreo 3kk dintr-un lure.
Te da de la lv 30 cu armura de 26+9, Scut de lupta+9, etc.
Uita-te si aici:
http://4metin.forumstory.org/t9-metin2-united
O ZI BUNA!

| DaffyDuck a răspuns (pentru Dizzyz):

Aaa mersi, am uitat de United...

| Karu a răspuns:

Uite la metinele astea
metin2 osiris, metin2 tim, metin2gth, metin2 gx, metin2 mania, metin2 experimental, 4yours-mt2, metin2 steel