| sorin2407 a întrebat:

Spunet-mi si mie niste jocuri care sa ceara minim 1. 7Ghz la procesor, 512 RAM si 64 MB placa video. funda

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

Mafia; Attack on pearl harbor; Hercule;
Metin; C.S; Mortal kombat ( 1, 2, 3, 4, 5big grineadli aliance RE ) Brawl busters; Microvolts; Sims; Nfs ( udnerground 2, most wated black edition etx.); Gta ( Sanandreas, vice city, 3, 2, 1 ); Serious Sam; Call of duty ( warld at war; 1; 2 ) Quake 4, SWAT, Area 51, Team fortres 1 si 2; Mario; Jocuri simulator; I.G.I; si altele big grin