| TripleKill16 a întrebat:

Spuneti-mi si mie din ce jocuri se pot face bani? MS!

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Singurul joc pe care il stiu eu(de fapt nu e chiar joc) e second life.Iti faci un cont si la inceput, dupa ce il descarci trebuie sa iti treci informatii reale despre tine cum ar fi adresa, Nr. de tel CNP-ul sau un cont bancar in care ei iti pot pune bani sau din care tu sa scoti bani pentru ati putea face avatarul cat mai frumos.Peste două mii de rezidenţi au transformat afacerile din Second Life într-o importantă sursă de venit pentru viaţa reală, câştigând mai mult de 500 de dolari pe lună, asta daca stii unde sa te "angajezi" tongue

| Spik3Ast3m a răspuns:

Servere private :
Metin2
AQW
Mu Online
si orice alte servere private de jocuti online

| MeNToL a răspuns:

Este un tip de joc de ex: viata-de-mafiot.com ( mafiacreator.ro < de aicii incepi sa faci jocu )