| Alfonso a întrebat:

Spuneti-mi si mie jocuri actiune/aventura frumoase,cv simplu nu complicat, care sa se incadreze in: placa video 128 sau mai putin,RAM 768, si procesor de 2.80.Adica,acum nu ma astept sa verificati voi jocurile sa se incadreze acolo,ca idee de reper, sa stiti ca vreau jocuri cu cerinte mici! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Half-life, half-life blue shift, half-life opossing force, half-life 2, half-life 2 episode one, half-life 2 episode 2, prince of persia sands of time, gothic 1, 2 etc.

| rapkid98 a răspuns:

Age of mitologi l-am terminat si este foarte tare mai ales titanic si minecraft poate si rise of nation nu stiu sigur incearcale poate iti plac