| Tatanuuu a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste joocuri FRUMOASEEE! Simulatoare,Shootere, Actiune! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

God Mode, Rambo: The Video Game, Alien Fear, ZombiU, Nfs Carbon, MW, Hot Hursuit 2, Underground 1 si 2, Pro Street, Euro Truck Simulator, 18 Wheels of Steel American Long Haul, 18 Wheels of Steel Haulin, Quake 1, 2, 3 si 4, GTA, rFactor, Real Heroes:Firefighter, Old Village Simulator 1962, Contract Jack.

2 răspunsuri:
| NextGen a răspuns:

Salut, deci pentru un calculator \ laptop bun se stie

Shooter: Call of duty Mw3
Battlefield 3
Far Cry 3
Crysis 2 etc.
Max Payne 3

In categoria Racing :

NFS: The Run
Most Wanted 2012
Hot pursuit
Carbonul mai este misto dar nu prea are grafica

Si daca vrei si pentru laptopuri mai bune uite un site bun http://www.buygames.ro/

| Bubbles9 a răspuns:

Nu stiu daca o sati iti placa sau daca rezista PC/Leptop:
Punisher,Asphalt, Assasin cride, madman, formula1, fifa, chiken invaders etc. Daca imi aduc aminte iti mai spun. big grin