| Daniel_Banditu_1990 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un metin privat gen NeedMt2, sa pot creste din duele,sa aiba rate mari,arme si armuri noi, sa fie level maxim 250.Multumesc!

FUNDA!

1 răspuns:
| R4V3N a răspuns:

Salut si tie. Stiu eu servere private misto cum ai zis sus :
Mage Metin2 : Nu are neaparat arme si armuri faine la magazin dar de exemplu faci 2 kkk in sa zicem 5 minute la level 250.
Hammer Mt2 : e PvP classic. E destul de tare.
PvP Metin2 : Nu am jucat dar am auzit numai de bine despre el. E un server foarte bun si cunoscut in Romania.
Sper ca te-am ajutat. Funda?