| Andrei456 a întrebat:

Stie careva cum pot face un server de metin2, dar sa fie gratis si usor. Cel mai bun raspuns are funda! Daca nu vreti sa imi spuneti aici cum se face serverul aici vorbim prin messenger big grin

2 răspunsuri:
| Ic3MaNN a răspuns:

Antharos Metin2, Metin2 Yoneis, SyeraOnline Metin2, Hostyle Metin2, Apollo Metin2, Exodus Metin2, Ezy Metin2, Metin VIP... Etc. Sper ca te-am ajutat.

| Ic3MaNN a răspuns:

Scuza. Am inteles ca vrei server de metin2. Nu ca vrei sa faci un server. Imi pare rau.