| 6Anonim9 a întrebat:

Stie careva niste comenzi pentru tinta cs 1.6? Il am pe steam. Merge bine, doar ca tinta sare prea tare, adica nu da la unde-i tinta, gloantele o iau razna pe langa tinta laughing Daca stiti niste comenzi ca sa mearga exact la tinta si mi le-ati spune, v-as fi recunoscator. Funda! big grin

3 răspunsuri:
| 6Anonim9 explică:

N-am lag, mouse-ul e bun, l-am luat de vreo saptamana, gaming, 4000dpi.

| 6Anonim9 explică:

Cum adica default? Nu joc de mai mult de 6 luni... Nu stiu ce-nseamna

| Lands0fMancunia a răspuns:

Cl_dynamiccrosshair 0. Joaca default, e cel mai bine. Cumpara-ti un mouse bun, un pad bun. Internetul e de mare viteza? Ai lag?