| Gherghel_Ionut_1994 a întrebat:

stie cine un joc asemanator cu metin2,
Cand spun asemanator ma refer la control... sa folosesti w a s d
iar atacu de pe space nu imi plac jocurile in care trebuie sa folosesti mausu pentru miscare si atac.
Am terminat dungeon seage si pot sa spun ca e singurul care a fosc ok avand in vedere controlul.

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Requiem: Memento mori. e mai bun ca metin de x10 ori

| Gherghel_Ionut_1994 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Salut nu imi place jocul.
Insa are controlul cum am cerut in afara atacului cu, clicul din cate am vazut pe Youtube.

2 răspunsuri:
| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el) mai multe detalii la id messenger : yo_bajet_15@yahoo.com