| iRunii a întrebat:

stie cineva cand instalez forge 1.7.2 pe minecraft dau acolo pe forge si nu-mi intra in joc straight face. De ce?
Imi poate zice cineva si daca e de la forge sa-mi dati unu bun va rog!

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Ia launcher-ul de la TeamExtreme. Are toate versiunile de la 1.0.0 pana la 1.8.

1 răspuns:
| iRunii explică:

Am dat acolo si imi zice forge 1120 si mai multe si cand dau play imi apare aia cu minecraft si iese si ramane asa? ce pot face ajutati-ma dau FUNDA!