| AwanderingLove a întrebat:

Stie cineva daca exista cod pentru viata infinita si sa nu te urmareasca niciodata politia in grand theft auto 4? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ruxie a răspuns:

Cod pentru viata: 3625550100
Elimina nivelul ' Wanted ' : 2675550100

Eu asa stiu happy. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

Nu exista cod/nr. de telefon pentru viata infinita, cand trage cineva in tine sa nu pierzi viata, dar exista cod pentru reincarcarea vietei, daca pierzi din ea: 3625550100
Si nici cu politia nu exista, decat 2675550100 care trebuie sa dai pe el de fiecare data cand primesti o stea.