| IncorrectUsername a întrebat:

Stie cineva un joc gen The Forest in care sa supravietuiesti? Dar nu vreau cu monstrii,canibali, si alte specimene.Ca the forest numai ca fara astea.Adica sa iti construiesti o casa cu lemne taiate de tine, si multe altele.Stie cineva? Funda!
P.S:Nu vreau minecraft,terraria, roblox sau altele!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Pai cam toate au monstrii, zombies etc.
Incearca :
- Miasmata
- Don't Starve ( recomand ) ( uita-te la un gameplay, pentru ca jocul nu-ti spune cum aprinzi un foc, cum construiesti ceva, trebuie sa-ti dai seama singur happy )
- Lost in Blue 2
- Rust
- Survival Kids 2
- Outlander

7 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

Minecraft (cum se putea fara)
Rust
The Stomping Lanm (nou aparut)
Starbound
Terraria
7 Days To Die
Trove

| ningeago a răspuns:

Poti juca the forest fara canibali. Exista un mod in care poti dezactiva canibalii! Cauti pe net modul si o sa iti dea sigur! Oricum jocul tot o sa fie putin horror deoarece noaptea arata ca o padure bantuita, dar totusi nu o sa mai ai vizite de la canibali!

| Ioana035 a răspuns (pentru ningeago):

Undee? Sigur merge? Caut asta de foarte mult timp pentru ca plansa din The Forest este superba dar nu o prea pot explora din cauza canibalilor si mutantilor etc. Link?

| catuk1995 a răspuns:

Incearca Stranded deep nu a aparut de mult timp

| xrazvanboss a răspuns:

Unturned il gasesti pe steam e foarte fain

| xrazvanboss a răspuns:

Unturned il gasesti pe steam e foarte fain. Don't Starve are un trailer foarte nasol din care sunt sigur ca nimeni n-ar juca.

| Bulz_Alex_1994 a răspuns:

Stranded deep, nu sunt monstrii.Trebuie sa supravietuiesti pe o insulita si sa te feresti de pradatori care se ascund in apa