| Damendsky a întrebat:

Salut TPU! Stie vreunul dintre voi un joc in care sa fii in Evul Mediu : vreau sa spun ca in joc sa iti cumperi arme, armuri si sa te lupti cu altii, dar online ( exclus metin 2 ), ceva gen Decison Medieval. Sau de PC, ceva gen Life at the Middle Ages. Funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Tu esti chiar Damendsky? Eu nu cred ca el ar juca Decison Medieval. Pune mana si fa-ti viata ta pentru ca daca Damendsky stie de Banished sau Age of Mythology nu ar pune intrebari din asta.

| Ady100 a răspuns:

Assassin's Creed (toata seria)