| AndreiCristi123 a întrebat:

Stiti ce jocuri vor aparea pentru PS3? Jocuri gen Dying Light / Tomb Raider / Battlefield 4. Si ce jocuri imi recomandati sa cumpar?
Raspunsul cel mai bun primeste funda!

1 răspuns:
| SNIPƎR a răspuns:

Sunt foarte multe care vor aparea, adica deja se pote da pre-order, iti dau in sfat, avand o experienta in gaming de foarte mult timp, o sa apara multe titluri bestiale doar ca dupa titlurile precedente pe care ele le-au avut eu iti recomand in felul urmator : ai de ales dintre Farcry 4 si MortalKombat X, nu ma pot hotari dintre aceste doua titluri, sper ca te-am ajutat, cred ca merit si eu o funda? big grin