| TeoTudor a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam frecventa dar cei care va pricepeti la metin2(drop) imi puteti spuneti si mie 100% unde pica cenusa demonului (pe metine private) sabie otravita, lance semiom... Funda+VOT aceluia care imi spune corect unde pica eu de ex am lvl 80!

Răspuns Câştigător
| Se7en98 a răspuns:

Cenusa demonului pica In Catacombe, Sabie otravita pica in v4 La Mobi Sau in Lazi de bosi. Lama semi pica v4 la mobi de asemenea in Lazi bosi (Lada ingerului cu coasa)

1 răspuns:
| Nick2012 a răspuns:

Cenuşa în v4 sau catacombe şi restul la lăzi de boşi