| Pop_Adrian_2001 a întrebat:

stiu ca exista multe jocuri gen Transformice. Dati-mi si mie niste jocuri gen Tfm si dau o funda! big grin

1 răspuns:
| CristiGamer74 a răspuns:

Buna ziua, un nou site de prezentare jocuri s-a deschis, acela este www.game-cover.net.

In acel site gasiti o multime de jocuri pe placul tuturor, pe acest site poti adauga chiar si tu jocuri necesitand doar verificarea unui administrator. Mai multe ve-ti descoperii voi accesand site-ul si inregistrandu-va.