| krysstyan a întrebat:

Sunt GM pe Metin2RO si pentru toti playeri care au nevoie de informatii legate de joc sau cereri de iteme si yang cantactati-ma la adresa de i-mail: cryss.costy@yahoo.com

2 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

În primul rând, consider că tu ar trebui să fi banat pe acest site. Pentru că încerci să fraiereşti oamenii şi să îţi baţi joc de ei.
Nu încerca să ma contrazici... să îmi spui mie că nu ştiu eu despre ce vorbesc şi alte chestii... am jucat prea mult timp Metin2 ca să nu îmi pot da seama ca tu încerci să dai ţeapa.
În primul rând un GM nu are voie să dea ITEME playerilor, mai ales să spuna acest lucru în public.

| FaraSperantaSEN a răspuns:

1. adminii au toti peste 25 de ani tu esti un copil plouat...
2. adminii nu au voie sa dea iteme playerilor sau vor primii in urmatoarele 14':45" minute (precis)
3. vrei doar sa furi conturi
4. metin e un joc pentru copii tristi fara viata ce nu pot avea o prietena reala... imi e mila