| Pink0324 a întrebat:

Sunt incepator pe lol si as vrea sa ma fixez mai mult pe Katarina
Ce sfaturi de constructie si nu numai puteti da?
Oh si am auzit pe cineva spunand ca s.au schimbat itemele si ca nu mai e asa buna. are rost?

1 răspuns:
| DrMundo a răspuns:

Ca sa joci katarina trebuie sa ai ceva experienta in lol, trebuie sa te misti foarte foarte repede, sa stii cand sa dai ultimata sa nu iti iei cc (crowd control), si poti incerca mai multe builduri in functie de adversari, echipa, etc, dar in mare parte ar fi bine sa faci: sorcerer's shoes, luden's echo, zhonya hourglass, void staff, liandry's torment, abyssal scepter. (asta e un build de master - sa nu te surprinda daca o sa vina vreun bronzar si o sa comenteze ca nu e bun si altele, ce sa stie, l'am tesat e foarte bun)