| swjdfnk a întrebat:

Unde pot găsi si eu TDU 2(test drive unlimited 2) pentru PlayStation 3?
La magazine(Altex,flanco, eMAG, media galaxy) nu il mai au,, iar pe toate site urile de pe internet, stocul era epuizat.
Singura varianta găsită pana acum ar fi de pe olx dar ma tem sa cumpăr de acolo ca sa nu am probleme cu jocul(sa se blocheze din cauza ca cd ul ar putea fi zgâriat/deteriorat)
OFER FUNDA CELUI CARE IMI GĂSEȘTE JOCUL DISPONIBIL!

1 răspuns:
| alexbit90 a răspuns:

Pe amazon : https://www.amazon.com/gp/product/B002I0K8SE/ref=ox_sc_act_title_1? ie=UTF8&psc=1&smid=A3KO3B0FA95YGB

in Romania intr-adevar nu gasesc!