| Turian_Edi_1963 a întrebat:

Unui prieten nu ii mai merge messengerul. Cand vrea sa trimita mesaj cuiva ii apare conecting... se poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

E posibil sa se blocheze sau nu are o conexiune buna la net. Daca vreti sa vorbiti cu migrofon sau chat, va dau un program bun foarte cunoscut si mai modern ca sa zic asa, se numeste skype.Succes!

1 răspuns:
| Cristina1412 a răspuns:

Poate incerca sa dezinstaleze aplicatia, si dupa sa o instaleze la loc. Se mai blocheaza cateodata