| BlackAngel2013 a întrebat:

v-as ruga si eu frumos ceva, daca puteti sa imi spuneti un metin fain, dau funda.

Răspuns Câştigător
| D3m0L4t0Rx a răspuns:

Intra pe metin 2 steel, ratele mari, multe evolutii, dmg-uri mari( depinde cum bonusezi itemele).
Cresti repede(lvl max 250) dar ideal este sa faci lvl 130-150.
Funda daca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| fanuldinamo a răspuns:

METIN 2ro speed cresti repede, eu intr-o zi am crescut pana la nivelul 110

| D3m0L4t0Rx a răspuns:

Intra pe metin 2 steel, ratele mari, multe evolutii, dmg-uri mari( depinde cum bonusezi itemele).
Cresti repede(lvl max 250) dar ideal este sa faci lvl 130-150.
Funda?