| vipera555 a întrebat:

Salut tpu.Va rog frumos din sufletul meu dati-mi si mie un gifcod dela de minecraft care face conturi de minecraft cine are va rog eu frumos din suflet! Cine vrea sa imi dea si mie! puteti sa ma contactati pe skypebig grinarkGamingHd sau marius. poiana2 am o poza cu DarkGamingHd pe verde! Pliz va rof din suflettt!

Răspuns Câştigător
| zona5111 a răspuns:

Tu chiar crezi ca iti va da cineva? Cauta giveawayuri pe internet, o sa gasesti, tu chiar crezi ca daca cersesti ti se va da? Sau stangi bani si gata.