| Brawler a întrebat:

Salut TPU,vreau sa cumpar un cont steam cu cs de la un prieten care il are cumparat de la altcineva,deci vreau sa stiu daca il cumpar de la prietenul meu daca isi poate recupera inapoi contul,eu voi schimba toate datele de la cont (email, parola etc) dar ma intreb daca proprietarul original si-l poate recupera adica baiatul de la care il are prietenul meu.Dau FUNDA celui care ma ajuta! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Toate datele, se pot schimba DOAR cu acordul celui ce are acces la adresa de email pe care a fost facut contul de steam. Daca prietenul tau are acces la contul de steam, asta nu inseamna ca ti-l poate da si tie fara acordul celui ce i l-a dat.