| CrazyKiddd a întrebat:

Vreau sa imi bag niste masini noi in gta sa cu GGMM, dar am o problema bag GGMM in folderul cu gta sa si cand intru in el imi arata "TXD Corrupt" ce sa fac? Vreau sa stiti ca GGMM l-am luat de aici http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=250 Astept un raspuns urgent! FUUNNNDA

2 răspunsuri:
| CioarecYonutz a răspuns:

Salut! Prima oara uita-te la versiunea gta ca sa fie combatibil cu GGMM care l-ai luat.Apoi daca zice ca e corupt incearca sa descarci alt GGMM sau un TXD.O alta posibilitate e sa dai troubbleshoot compatibility si vezi ce zice acolo. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| dimex a răspuns:

@CioarecYonutz si cum dau troubbleshoot compatibility?