| Ovysoru a întrebat:

vreau sa imi cumpar assassin's creed unity și syndicate si am aceasta configuratie:

-procesor:AMD Fangrytm)-6100 six-core 3.3 ghz

-RAM: 4GB (vreau sa imi mai bag 4 GB)

-placa video: AMD Radeon HD 7700 (4GB și 128 biti )

O sa îmi ruleze jocurile la cerințe minime/medii? (Cu 8 gb RAM)

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ramii conteaza mai putin, placa video conteaza mai mult iar placa ta video e cam slaba pentru aceste jocuri, nici nu stiu daca va rula, sa nu mai zic de cerinte medii...
Ce jocuri mai noi ai jucat?
Vezi daca iti merge Battlefield 3 sau 4, Unity si Sindicate are cerinte mai mari decat aceste jocuri!

| Ovysoru explică:

Imi merg battlefield, assassin's creed black flag la cerințe high, far cry 4 la cerințe high.majoritatea jocurilor pana la assassin's creed unity îmi merg la cerințe high