| AestheticPerf a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un calculator de gaming, îmi puteți construi va rog unul pe piese? Suma este de 2300 RON, dar e Ok dacă treceri cu vreo 100, 250 de lei ( fara monitor ). FUNDA!

2 răspunsuri:
| Adrian_Ady_1999_1Nlc a răspuns:

Buna daca vrei pc de gaming uite aici http://www.pcgarage.ro/......2gb-gddr5/

si eu detin de 2 saptamin pc-ul acesta si iti spun cu i5 la bani astia nu mai gasesti bun de gaming. fifa 17 pe ultra wwe 2k16 pe high, gta 5 tot pe high iti garantez ca orice joc merge in full hd pe el...Mult noroc