| roboboady a întrebat:

vreau sa îmi iau minecraft premium. Dar nu vreau sa folosesc cardul de credit ca îmi e frica poate îmi fura bani de pe el, știți și voita metoda?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Nu iti fura nimic. Mojang e o firma serioasa care isi respecta clientii.
Dar daca vrei neaparat o alta metoda incearca cu un PaySafeCard..ala il poti cumpara din diferite magazine, peco-uri etc..si iti da o anumita suma de bani si un cod care trebuie sa il introduci cand vrei sa platesti. Si cand cardul ala mai bine spus hartie e gol numai are ce sa fure.