| Alexandru2222 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cat mai repede va rog.
Astazi mi sa furat Pe Metin2RO ribul+9 de la distanta.
Vreau si eu un DropHack Bun care sa mearga pas cu pas sa-mi ziceti cum sa-l fac si sa nu aiba virusi imi trebuie neaparat.Nu un drophack tot un fel de hack care sa ia itemele de la distanta.
Sau sa-mi ziceti niste metode bune care sa le pot lua repede.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Mondor a răspuns:

Ce drop hack ma?laughing Tu l-ai aruncat rib pe jos si ala avea Multihack sau v4, o setat pick-up automatic. si are si viteza marelaughing. Tie ti s-a parut ca o facut un pas dar el o ajuns pana la tine si inapoilaughing

| Alexandru2222 explică:

Pentru cunostintele tale Metin2 a fost updatat hsshildu si nu mai merge niciun hackwinking ale raspunsuri sau macar un multihack?