| Macklemore28 a întrebat:

vreau sa ma apuc de league of legends si nu-mi merge. am instalat, mi-am facut cont si cand dau click sa intru in joc in loc sa imi apara sa ma loghez nu-mi apare nimic.Va rog sa ma ajutati. Eu am 1024GB RAM, AMD Sempron(tm) Processor 3000+, 1.81GHz.MMX, 3DNow, Default BIOS, Placa video: RADEON 9250, Manufacturer: ATI Technologies Inc. Chip type: ATI display adapter AGP(0x5960) Approx. Total memory: 256. MB

1 răspuns:
| Romanu958 a răspuns:

Alta placa video si mie imi facea la fel mie imi facea si la Metin2