| Edy50 a întrebat:

Vreau sa stiu cat de bun este Nokia lumia 610.Cat de durabil, daca merita sa dau banii si mai ales cat tine bateria!

Răspuns Câştigător
| AleX2700 a răspuns:

Din cate stiu e un telefon destul de bun eu spun ca isi merita bani imi place foarte mult la el camera de 5 mp si ecranul nu pre mare.
In legatura cu bateria e un NOKIA deci cred ca il tine bateria destul de mult

1 răspuns:
| xqBiscuu a răspuns:

In legatura cu bateria, tine putin si se incaca greu, deci pentru baterie nu ti-l recomand...