| gabybaroiu a întrebat:

vreau sa stiu ce jocuri ar putea sa mearga pe aceste componente(vreau sa stiu daca merge si GTA 5):
Placa de baza Asus H81M-K
Procesor Intel® Core™ i3-4170, 3.70GHz, Haswell, 3MB, Socket 1150
Placa video Asus nVIDIA geforce GTX 750 OC
4 GB RAM

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Este un system bunicel, dar, mereu este un DAR! cu 4 GB ram este mai greu, daca ai mai adauga inca 4 ar fi perfect, gta v o sa il ruleze pe medium cu setarile si sigur vei prinde 40-50 FPS! Dar, sa fi mai sigur si sa nu ai dubi poti face un test gratis pe game debate la gta v cu componentele pc-ului tauMa, ca jocuriIti voi da 3 jocuri bune1.GTA V normal happy2. COD toata seria3. Watch Dogssi BONUS! 4. nu este tocmai un joc bun, nu este o grafica excelenta, dar iti poate ocupa mult timp liber daca vrei! 7 DAYS TO DIE (Joaca cu 2-3 prieteni in team si va fi mult mai multa distractie)P.S. frate, ai un PC bun, daca ai mai adauga inca 4 GB ram,aproape, APROAPE! toate jocurile ti-ar putea merge, AC BLACK FLAG de exemplu, dar nu Unity, nu cred ca iti va rula bine! Ori cum sfatul meu este sa mai bagi inca 4 GB ram si sa te apuci serios de GTA VBafta