| StasN9 a întrebat:

Vreau sa va intreb pe cei care stiti ce e ps3 slim (playstation3). se poate ca in el sa te joci la un televizor obisnuit? sau este necesar sa ai un televizor special pentru el? Funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza cati Hz are atat cat are acele gauri galben alb si rosu o sa se vada bine sau euroconector ca sa-l bagi.

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Poţi, dar vei pierde din calitatea semnalului. Ai cablu adaptor cu ieşire Scart sau RCA.

| Arthur a răspuns:

Ce televizor ai?

| StasN9 explică:

RCA e la mine!

| StasN9 explică:

Numai ca televizorul meu are culoarea alb si galben rosu nu-i

| StasN9 explică:

Pai eu nu sunt acum acasa sunt cu niste baieti.si avem un tel. micut uite asta:
Philips l9.2e 40w 220-240v 50HZ