| MariusRRR a întrebat:

vreau sa va zic ca m-am plictisit de PC rau de tot, nu mai stiu ce sa fac daca aveti idei de jocuri gen MInecraft, Terraria si CS spuneti-mi.

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Încearcă Drakensang, este un joc online unde poţi juca multiplayer.
http://lp.drakensang.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca alte jocuri care apar anul acesta de ex: Life is Strange, Hearthstone, Assassin's Creed Rogue, incearca jocuri noi tongue
Lasa minecraftu pentru un timp happy

| darkwisper a răspuns:

Garry's mod.
E foarte intersant, si daca inveti sa faci cip-uri de e2 in joc, poti face unele chestii foarte tari.