| laurentiu345345234 a întrebat:

vreau si eu jocuri mmorpg online sa ma joc cu prieteni gen s4league minecraft samp crossfire eu dota warcraft league of legends cine imi da cele mai multe jocuri idei dau funda!

2 răspunsuri:
| TrolFrezze a răspuns:

Heat (curse, masini si mult amuzament la sumo)
Left 4 Dead (pe Garena Plus)
Stick Run (pe Facebook)
Team Fortress 2
CS 1.6
Cam atat... Bafta!

| MrZadvan a răspuns:

In primul rand ai toate jocurile free de pe Steam. In al doilea rand exista site-uri gen
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm in care iti cauti ce vrei. Daca vrei jocuri noi intra pe youtube si scrie mmobomb, au review-uri la cele mai noi jocuri free aparute.