| Denis19999 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri aventura/actiune/shootere/horror, ce jocuri imi recomandati? Dau funda pentru cele mai bune jocuri.
P.S.: Nu vreau metine, minecraft.

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

The forest,titanfall,watchdogs, bf(toata seria)cod(toata seria), wot, lol, nether.Vezi care iti merge pe canyourunit

| diNNozo a răspuns:

Counter strike, grand theft auto, battlefield, left 4 dead, far cry, dayz, arma 2, dirt 3, crysis, terraria, max payne, payday, just cause 2, portal, half life, team forttres 2, tomb raider, nfs. o tin asa pana maine!