| Gomi a întrebat:

vreau si eu niste jocuri gen sa merg cu masina prin orase sa ma plimb nu cont sa dau semnal etc dar sa mearga pe urmatoarele 2 gb Ram 1.7 procesoru, video nVIDIA geforce 5200 fx 128mb cele mai multe si mai bune funda Mz!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Poftim o lista scurta cu jocuri gen sa mergi cu masina prin orase:

NFS Hot Pursuit 2, NFS Underground 2, NFS Most Wanted, NFS Carbon, Flatout 1/2, Crashday, Euro Truck Simulator 1

Pe viitor poftim si o lista cu alte jocuri care o sa-ti mearga garantat pe un fx 5200:
- http://www.tpu.ro/......ie-mmorpg/

5 răspunsuri:
| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Gra san andrea, GtA 4, Nfs toate care le vrei tu, Sleeping dogs e foarte tare,
Si saints row the third o sa apara si 4
fundita?

| Andrei7520152 a răspuns (pentru KnifeMihaitZaaaa):

Si cum dzo sa-i mearga GTA 4 pe un FX 5200?

| AlexMee a răspuns:

Nfs most wanted

| AlexMee a răspuns:

NFS

| Alexuzzux a răspuns:

GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andrea, NFS Most Wanted, NFS Word, Euro Trak simulator 2 (in caz ca iti plac tirurile) parerea mea e ca tiar putea merge toate din urmatoarele.