| AdiAditza0 a întrebat:

vreau si eu niste nume foarte tari pentru un canal de youtube.Pe acel canal postez (Gaming si Vlog ) in engleza si nu am inspiratie pentru un nume, ma puteti ajuta voi? plizz dau funda!

Răspuns Câştigător
| DjBitzu a răspuns:

Razer e nume de firma de laptopuri si accesorii pc... laughing Zic să iti pui numele sau porecla si al doilea sa fie " Gamer ". De ex : Ionuț Gamer, IO Gamer, sau Jhon Gamer

3 răspunsuri:
| RazvanChiscan a răspuns:

Iti dau eu cateva idei : EliteBoy
Elite Gaming HD
RaZoR
RaZzOr
RaZzEr
RaZeR
ProXtreMm
MadrYx
SiNNNeR

| AdiAditza0 explică:

Multumesc DjBitzu am ales Jhon Gamer...

| TheLastBogu a răspuns:

Foloseste acelasi user care il ai la gaming. O sa mearga asa si esti mai usor de recunoscut online.

La mine a mers: https://www.youtube.com/channel/UCkFzMQdBeVtD_bBVhLfcU0Q/