| und3adxkid a întrebat:

vreau si eu un CFG pentru cs cu No Recoil sau Aim. Multumesc

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

Salut. uite care e treaba cu cfg astea.
ele sunt doar niste setari ca sa te ajute sa joci mai bine..nu exista cfg cu aim..intr-adevar exista setari care te pot face sa tragi mai bine si chestii din astea.dar nu aim-aim.iar despre no-recoil..cfgul poate doar sa scada norecoilul..trebuie sa fie cineva care chiar se pricepe sa faca asa ceva, dar cfg care scoate recoilul de tot nu prea exista..aimul si no-recoilul adevarate sunt coduri in sine..eu te sfatuiesc sa joci fara cod ca e mult mai bine.