| otiotiboss a întrebat:

vreau si eu un metin cu king la magazin si sirus va rog dati-mi si mie un metin asa

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Metin2 Sirbaladur are si chestii de poti calarii lupi, lei si magii mai mari ca P => Rwinking + lucruri tari la magazine

| cosmin2221 a răspuns:

Exista metinee cu hamachi... dar nu stiu de ce vreti voi ca totul sa fie usor. totusi bftwinking. gasesti astea pe forumurile de mt2

| DubPhizix a răspuns:

Www.newworld-mt2.dyndns.org
e super toate kingurile, posedatele, epicele la magazine te poti transforma in orice monstru si multe altele