| adrian9811 a întrebat:

vreau si eu un metin privat pe care sa cresti repede si sa nu ceara hamachi repede cel mai frumos metin primeste funda... ps dati si saitul de unde ma pot inregistra si sa il descarc

1 răspuns:
| FullP0werR a răspuns:

MondialMt2 e frumos dar faci bani greu! P la maga te da de la lvl 15 mt e in francais dar majoritatea din jucatorii sunt romanii site www.mondialmt2.com cresti bine daca stii unde mape noi arme care tot evolueaza battle-sirius-lunara-celesta etc... bafta