| Giany18 a întrebat:

vreau si eu un Metin2 care sa semene cu Metin2 Global, sau chiar Metin2 Global daca stiti o copie ceva, va rog!

2 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Incearca noul server Metin2Anaconda si nu te vei plictisi deoarece:
1)Serverul este PVM-PVP cu rate de 800% la drop yang, itm si exp, iar fierarul (prietenul nostru cel de nadejde) are rate de reusita ca pe ooficial (pentru a da un strop de dificultate pe server)
2)Max lv 250, pct la status 105, fereastra cu toate bonusurile implementata (iti spune cat %ai hh pe tine, anti war/saman/sura...) max pv pe armuri este 8k.
3)Toate temnitele implementate, arme/armuri...+9 la magazin general si la negustorii
4)Toate itm de + le gasiti la Cetateanul turmentat, nu avem Lycan implementat deocamdata si se pot face P-uri la lv 70 fara nici un fel de stres!:)))
LINK DOWNLOAD:http://dl1.fzn.ro/download/MT2Anaconda.rar
LINK SITE INREGISTRARI:http://metin2anaconda.tk/
Oferim GM celor care ne ajuta la popularea serverului.
! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!

| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el) mai multe detalii la id messenger : yo_bajet_15@yahoo.com