| giani002 a întrebat:

Vreau si eu un metin2 cu rate 50/100/150/200% exp.

Cu Sistem de puncte cu premii care in acele premii sa fie Exo si citite, si la care punctele sa cada la metine.

Fara SS-uri in magazin sau carti.

Maxim arme/armuri-Beta.

Răspuns Câştigător
| Black38 a răspuns:

Metin2 Visual(fostul metin2Global pvm), carti si ss la metine, exo si citite pica din cufere sau le poti cumpara cu puncte 10 exo sau 10 citite costa 30 puncte.Rate 50 exp, 100 drop si yang in weekend rate duble(100, 200,200),level maxim 105, evolutii pana la beta.Site:www.metin2visual.ro