| AlexStefan1 a întrebat:

Salut TPU! Vreau si sa stiu de unde pot lua codurile de activare uplay pentru unele jocuri de la ubisoft.
FUNDA.

1 răspuns:
| MisterSTAG a răspuns:

Nu ai nevoie de coduri.Am patit si eu asta la mai multe jocuri marca UBISOFT:Assassin's Creed II, Assassin's Creed III, Far Cry 3, Trials Evolution...
Tot ce trebuie sa faci este sa instalezi jocul, copii crackul in joc si cand intrii va aparea o fereastra cun un update. Opreste-o(sau mai bine, deconecteaza internetul inainte de a instala jocul)si vei vedea ca iti merge.Din caz ca apare vreo eroare, ori windowsul pe care il ai nu suporta jocul, ori PCul nu este suficient de "dotat"pentru a-l rula.