| MrHHH a întrebat:

ziceti-mi si mie cum sa invat, adica sa ma acomodesc cu gamepad-ul, ieri l-am cumparat si e destul de ciudat ca nu am mai jucat pana acum...
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Depinde si ce jocuri vrei sa te joci.Eu orice joc cu masini gen Need For Speed joc cu gamepad-ul si a fost greu la inceput dar am gasit o mtoda cum sa fac controalele in asa fel incat sa fie comod pentru mana.Iti sugerez sa iti faci controalele dupa bunul plac si incearca sa te joci 2-3 ore cu gamepad-ul pana te obisnuiesti cu controalele respective.

1 răspuns:
| Psychothic a răspuns:

Sa ma acomodez *, jucand te acomodezi, logic...