| Denis9925 a întrebat:

ziceti-mi si mie un metin pvm-pvp. funda

Răspuns Câştigător
| Georay a răspuns:

HotStyleMT2-rate 1000, mape speciale, level max 250, armuri epice(500kk+)in shop.Arme cu o gramada de evolutii.Banii si exp-ul se fac super usor.Intr-o zi am facut lvl 130(cam disperat, asa-i?laughing ). Cauta-l pe google ca nu stiu exact siteul si sunt pe relefon.Bafta!

2 răspunsuri:
| IronGripWarlord a răspuns:

Metin2 GTH,energy,light,ro, tim, united, european, new metin3

| danielcherestesbosu a răspuns:

Metin Lunaris, Metin 2 hammer, Metin2 eterniti, metin 2 gx, metin 2 mondial, funda