| Drami a întrebat:

Salut tuturor!

Am 2 probleme care ma enerveaza la culme:

1)Cand intru pe o pagina pe chrome imi apar 200 de pop-upuri si ma enerveaza maxim.Si atunci cand dau pe un video pe YouTube imi apar reclame cu castiga un iphon si altele.Am scanat calculatorul si nu am niciun virus.Acum am Eset si protejeaza bine.Am verificat si nu am nicio extensie ciudata la chrome.

2)De fiecare data cand deschid laptopul imi apare o eroare Net Framework si daca ii dau x, in stanga ecranului sus imi apare un dreptunghi alb care nu dispare.

Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

1) Îți reinstalezi Chrome-ul și descarci A D B L O C K!

1 răspuns:
| TheKingBacca a răspuns:

Sunt virusi noi, care nu sunt gasiti malware de catre antivirusi. Reinstaleaza Windows-ul.