| Kosminutza12 a întrebat:

Salut tuturor!
Am cateva intrebari despre jocul Metin 2 RO :
1. Cand il descarci, e adevarat ca iti baga o multime de virusi?
2. Se poate juca si pe tableta sau telefon, nu doar pe laptop sau computer?
3. Pe ce este mai bine sa-l joci? ( Dintre computer, laptop, tableta si telefon, daca se poate juca si pe ultimele doua )
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Costea_Mihai_1994 a răspuns:

1. Este posibil sa aiba virusi dar nu tot dea una, daca ai antivirus nu ai nici o problema.
2.Pe telefon nu se poate, pe tableta iti rebuie program special(nu stiu ce program)si trebuie sa ai si tableta buna, dar cel mai bine se joca pe calculator sau laptop.
3.Pe telefon nu merge, eu zic ca pe calculator. (((----funda----)))

2 răspunsuri:
| C0olmonkey a răspuns:

Salut si tie!
1- NU, nu e adevarat
2- Din pacate nu, si eu mi-as dori asta dar nu cred ca sa va intampla prea curand.
3- Calculator sau laptop!? Hmm. depinde ce componente are. Ori cum daca ar fi la echilibru ca si performanta eu as alege PC-ul deoarece jocurile se joaca mai bine pe el. Ai vazut tu gamer profesionist pe laptop?

FUNDA daca te-am ajutat. big grin

| Costea_Mihai_1994 a răspuns:

Multumesc pentru. funda.