| Kadaj89 a întrebat:

Salut tuturor.Am si eu o problema cu calculatorul.Cand abia il deschid sau il restartez imi accelereaza jocurile:Cs GTA Fifa si alte jocuri.De exemplu pe metin2 sau cabal cand e lagul cel mai mare eu nu am nici o problema.Iar cand il dau in stand by imi incetineste jocurile CS(imi merge in slow motion) GTA si altele(imi merg tot in slow motion). Daca cineva stie si imi poate raspunde dau FUNDA!big grin

2 răspunsuri:
| UtilizatorTpu001 a răspuns:

Salut. Incearca sa iti actualizezi procesorul, placa video si restul din "My Computer"! Depinde ce Windows ai ca iti explic cum se face asta.