| just4oasdng23r a întrebat:

SALUT TUTUROR! Caut un server privat de metin 2 sa fie si pvm si pvp.Ratele sa fie cuprinse intre 600 si 900, sa aiba NPC-uri cu tot felul de iteme, de arme si armuri inclusiv cele de level mare si sa fie in magazin macar +6 sau +7, sa aiba NPC de skill P si NPC cu upgrade-uri neaparat! Sa se poate evolua armele si armurile! FUNDA! PS: Serverul nu fie hamachi! HOSTAT!

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Metin2Fun este un server TAMPIT este cel mai naspa server pe care am jucat vreodata..Are LAG mult LAG si gasesti rib si fms la npc..Nu prea stiu ce metin sa iti dau poate TDL sau GX

| mircea_8413 a răspuns:

Buna incearca metin2 fun cresti repede sunt arme +1+2+3+4+5+6+7+8+9 si armuri pe jos si la magazin yang pe jos o gramada lumea te creste.si daca ai level 1 dintr-o haita de caini faci level 2 nici chiar o haita dar afaci foarte repede